دبیرخانه سوگواره ملی عکس «مسیر رضا» با انتشار متن فراخوان این سوگواره؛ فعالیت خود را از ۲۱ مرداد ماه آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، وحید بیات، دبیر سوگواره ملی عکس مسیر رضا(ع) گفت: موسسه فرهنگی قدس جهت بزرگداشت پیاده روی زائران امام رضا(ع) در دهه آخر صفر به سمت مشهد مقدس و گسترش فرهنگ رضوی، سوگواره ملی عکس مسیر رضا را در محورهای «همه خادم الرضاییم»، «زائران پیاده» و «زائران کوچک» برگزار می کند.

بیات با بیان اهمیت سوگواره و جشنواره های عکس در کشور اظهار کرد: هدف اغلب جشنواره‌ و سوگواره های عکسی که امروز برگزار می‌شود، جریان سازی کلان رویدادهای فرهنگی است و ما نیز باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم.

وی بیان کرد: فرامرز عامل بردبار، امیر عنایتی و امیر حسامی نژاد داوران این سوگواره و از اساتید مطرح حوزه عکاسی هستند. متن کامل فراخوان در فضای مجازی منتشر شده است.

دبیر سوگواره ملی عکس مسیر رضا (ع) از اهدای تندیس سوگواره به نفرات اول تا سوم هر بخش خبر داد و در مورد جوایز این دوره اضافه کرد: در بخش حرفه ای به نفر اول ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۴ میلیون تومان و نفر سوم ۳ میلیون تومان اهدا خواهد شد و به ۴۰ قطعه عکس راه یافته در این بخش نیز حق التألیف پرداخت می شود، منتخبان گواهی حضور در نمایشگاه را دریافت می کنند.

بیات همچنین خاطر نشان کرد: در بخش موبایلی به نفرات  اول تا سوم به ترتیب ۳،۲و ۱  میلیون تومان اهدا خواهد شد. در این بخش ۱۵ عکس پذیرفته شده و گواهی حضور در نمایشگاه را دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *