مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با بیان این که با اجرای طرح قرار دوازدهم در استان خراسان رضوی، حمایت ۱۸ میلیارد ریالی از نیازمندان در قالب بسته های معیشتی صورت گرفت، گفت: لوازم گرمایشی، لباس گرم، کمک هزینه جهیزیه و … از محل نذورات مردمی و عواید موقوفات به نیازمندان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حجت الاسلام و المسلمین محمد احمدزاده مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در هشتمین دوره قراردوازدهم در آستان مقدس امام زاده غیاث الدین محمد(ع) مشهد گفت: به همت خیرین و از محل نذروات و عواید موقوفات در 23 بقعه 13 شهرستان، هزار و 108 بسته معیشتی تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: با همت موسسات خیریه و کمک های خیرین 164 سری جهیزیه و کمک هزینه جهیزیه تهیه و توزیع و همچنین 18 بسته مکمل بسته غذایی ویژه زنان باردار جمعا به ارزش 90 میلیون ریال و همچنین خدمات رایگان و تخفیفی به نام امام زمان (عج) انجام گرفت .

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی همچنین افزود: مجموعه اقداماتی که انجام شد ۱۷ میلیارد و 990 میلیون ریال برآورد شده است. این قرار دوازدهم  به برکت وقف و موقوفات  متبرکه شروع شده و به همت خادمین بقاع متبرکه، تولیت ها و خیرین استمرار دارد .

وی یادآور شد: اتفاق خوبی که در خراسان رضوی شاهد آن هستیم ایجاد ستاد هماهنگی و انجام کارهای خوبی با حمایت اداره کل اوقاف و امور خیریه و ظرفیتی که در اختیار است که به صورت مداوم صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در این روزها کار مهمی که می توان در مقابل بدخواهی دشمنان انجام داد،  خدمت بی منت و خدمت کریمانه به زائرین و مجاورین آستان های مقدس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *