مراسم تشییع پدر شهیدان والامقام “ابراهیم و محمد علی حسین زاده قوچانی” با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران، آحاد مردم شهیدپرور و مسئولان مشهدالرضا(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، «حاج محمدتقی حسین زاده قوچانی» پدر معظم شهیدان «ابراهیم و محمدعلی حسین زاده قوچانی» در سن 83 سالگی به علت کهولت سن و پس از تحمل درد و رنج دوری از فرزندان رشیدش، دعوت حق را لبیک گفت و به شهیدانش پیوست.
پیکر مطهر او همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) از مقابل حسینیه پیروان دین نبوی در خیابان نواب صفوی به سمت بارگاه ملکوتی حرم علی‌ ابن‌ موسی‌ الرضا(ع) تشییع شد

پیکر پدر شهیدان حسین زاده قوچانی پس از طواف و اقامه نماز، در قطعه صالحین گلزار شهدای بهشت رضا (ع) منتقل و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهیدان «ابراهیم حسین زاده قوچانی» و «محمدعلی حسین زاده قوچانی» در تاریخ بیست و سوم اسفند 1363 و دهم شهریور 1365به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است؛ سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و 357 شهید، 51 هزار و 400 جانباز و سه هزار و 396 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *