مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه‌های نمایشگاهی از آغاز به کار پنجمین نمایشگاه تخصصی یراق‌آلات و ماشین‌آلات صنعت چوب، مبلمان و صنایع وابسته از فردا در مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، دکتر علیرضا صدرزاده با اعلام این خبر گفت: وجود بیش از ۵۵ درصد واحدهای اقامتی و پذیرایی کشور در مشهد و نیاز به تجهیزات ، محصولات و دکوراسیون صنعت چوب همچنین لزوم تعمیر ، نگهداری و بروز رسانی تاسیسات مذکور در دوره های زمانی مشخص  مشهد را به عنوان بزرگترین کارگاه تولید محصولات چوبی در کشور تبدیل کرده است

وی افزود: بر این اساس برگزاری این نمایشگاه به عنوان یک فرصت اقتصادی مهم برای معرفی آخرین محصولات و توانمندی‌های تولیدکنندگان  داخلی و خارجی ضرورت دوچندان دارد.

صدر زاده خاطر نشان کرد : ماشین‌آلات نجاری ، ابزارآلاتcnc ، صفحات Mdf، تجهیزات آشپزخانه، یراق‌آلات چوب، ورق‌هایpvc، کامپوزیت، پانل‌های دکوراتیو، نئوپان خام و نئوپان با روکش ملامینه و… برخی از حوزه‌های فعالیت این نمایشگاه است تا نقطه‌ی اتصالی برای زنجیره‌های تولید باشد.

وی یادآور شد: این نمایشگاه تا 21 مهرماه از ساعت 16 تا 21 با حضور 50 مشارکت کننده و در فضایی بالغ بر 15 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد میزبان بازدیدکنندگان  خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *