مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد از آغاز فعالیت بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و یازدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی و همچنین چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف “خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سعید صیفی در این خصوص اظهارداشت: این سه نمایشگاه ازروزاول آذرماه افتتاح شد وتا ۴ آذر ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد فعالیت خواهند داشت.

وی با اشاره به زمینه فعالیت مشارکت کنندگان این نمایشگاه افزود: فعالیت مشارکت کنندگان در نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات خطوط تولید و فرآوری، سیستم های برودتی، تجهیزات آزمایشگاهی، تولیدات شیر و لبنیات، گوشت و پروتئین، انواع کره، گلاب، پنیر پیتزا و انواع سس است.

صیفی درباره زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی نیزگفت : فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه راجت پرینتر، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ پارچه، ماشین آلات بسته بندی، کارتن و جعبه سازی، هدایای تبلیغاتی ،ماشین آلات چاپ، ماشین آلات کارتن سازی است.

وی با بیان این که بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و یازدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی در فضایی به وسعت هشت هزار متر مربع برگزار می‌شود ، ادامه داد: این دو نمایشگاه درسالن های فردوسی و عطار برای استقرار شرکت های حاضر در این نمایشگاه پیش بینی شده تا محصولات و کالاهای خود را به بازدید عموم بگذارند.

رییس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در خصوص تعداد مشارکت کنندگان در دو نمایشگاه بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و یازدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی گفت: تعداد کل مجموعه های حاضر در این نمایشگاه ۱۴۵ شرکت است که از استان خراسان رضوی ۷۰ شرکت کننده و خارج از استان نیز ۷۵ شرکت کننده از استان های تهران ، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، یزد، قم، سمنان، گلستان و خراسان رضوی، البرز، مرکزی در این دو نمایشگاه حضور دارند .

صیفی با بیان این که چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در فضایی به وسعت شش هزار متر مربع برگزار می‌شود ، ادامه داد: این نمایشگاه درسالن مفاخر برای استقرار شرکت های حاضر در این نمایشگاه پیش بینی شده تا کارهای خود را به عموم ارائه دهند.

رییس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در خصوص تعداد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه گفت: تعداد کل مجموعه های حاضر در این نمایشگاه ۲۰ شرکت است که از استان خراسان رضوی ۱۴ شرکت کننده و خارج از استان نیز ۶ شرکت کننده از استان های

خراسان شمالی ، تهران ، اصفهان ،  یزد ، سمنان ،آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور دارند .

گفتنی است این سه نمایشگاه تخصصی از امروز چهارشنبه اول آذر ماه ساعت ۱۶ در محل نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح و آغاز به کار کرد و علاقه مندان می‌توانند تا ۴ آذر ماه همه روزه از ساعت ١۶ الی ۲۲ از این نمایشگاه ها بازدید به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *