سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که جنایت تروریستی کرمان، نشان دهنده استیصال دشمنان است، گفت: دشمن از عاشقان و ارادتمندانی که شهید سلیمانی را الگو قرار داده هراس دارد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار رمضان شریف، در آیین بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی در حسینیه شهدای سبزوار اظهار کرد: امروز داغدار شهادت زائران مرقد شهید سلیمانی هستیم، ملت ما از ابتدای انقلاب تا امروز بارها با این صحنه‌ها از طرف گروهک‌های ضد انقلاب، رژیم بعثی عراق و داعش روبرو بود، اما همواره با هدایت های حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در همه صحنه‌ها پیروز میدان بوده است.

وی افزود: دشمن از عاشقان و ارادتمندانی که شهید سلیمانی را الگو قرار داده و با حضور بر مزارش راه وی را ادامه می دهند، هراس دارد و این موضوع برای دشمن هولناک و وحشت آفرین است، غافل از این که این رفتار عظمت مکتب شهید سلیمانی را نزد ملل مسلمان و آزاده جهان ارتقا خواهد بخشید.

سردار شریف ادامه داد: در شرایطی که تمام رسانه‌های دنیا تلاش داشتند این سردار شهید را از چشم ملت بیندازند تمامی نگاه ها معطوف به وی بود، زیرا مردم می دانستند امنیت و پایداری محصول دورکردن دشمن از مرزهاست و یکی از ماموریت های وی توانمندسازی جبهه مقاومت اسلامی بود که امروز روبروی اولین دشمن مسلمانان، یعنی رژیم صهیونیستی، ایستادگی می کنند.

وی با بیان این که هر چند جسم شهید نیست اما روح سردار حاضر است که فرزندان تربیت یافته در مکتب وی امروز بزرگترین و سهمگین‌ترین ضربه ها را به صهیونیست‌ها وارد کردند، گفت: دشمن در بعد نظامی قادر به مقابله با انقلاب و حامیان انقلاب اسلامی نیست لذا در بعد فرهنگی بنیان خانواده ها را نشانه گرفته است، چرا که می داند رزمندگان فهیم و پیرو ولایت فقیه در خانواده هایی با بنیان مستحکم فرهنگ اهل بیت (ع) تربیت می شوند.

سخنگوی سپاه با اشاره نزدیک بودن انتخابات گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای وحدت ملی ما را نشان می‌دهد، وحدتی که علاوه بر تثبیت امنیت ملی برای مسئولان پشتوانه ای قوی است و با انتخابات پرشور موانعی که در برخی حوزه‌ها وجود دارد از پیش پای ملت برداشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *