فرمانده سپاه خراسان رضوی در مراسم اختتامیه برنامه‌های قرآنی ماه مبارک رمضان سپاه با اشاره به این که دشمنان اسلام تلاش دارند بین جوامع اسلامی با قرآن کریم جدایی بیندازند، گفت: انس با قرآن را محدود به ماه مبارک رمضان نکنیم.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی در ابتدای سخنان خود با تقدیر از مجموعه نمایندگی ولی فقیه این سپاه کارکنان و بویژه سربازان را توصیه کرد آیه‌های قرآن کریم را آیه‌های زندگانی خود قرار دهند و بر اساس دستورات قرآنی زندگی‌شان را تنظیم نمایند.

فرمانده سپاه خراسان رضوی با اشاره به این که امروز جبهه مقاومت به برکت انس با قرآن به پیشرفت‌های بسیار خوبی نائل شده است، گفت: یک زمانی دشمنان تلاش کردند تا مدارس دینی را در جوامع اسلامی تعطیل کنند اما نتوانستند دوباره اجبار کردند که آیات جهاد و شهادت را از سرفصل دروس این مدارس حذف کنند باز هم نتوانستند.

وی تصریح کرد: همه این‌ها نشان می‌دهد که کارآمدی قرآن کریم در رشد و بالندگی جوامع اسلامی بسیار موثر بوده و ملت‌ها را بیدار می‌کند.

سردار غیاثی با تحسین صبر و استقامت مردم غزه گفت: در هر خانواده‌ای که در غزه زندگی می‌کند حداقل یک نفر مجاهد و رزمنده وجود دارد و امروز این ملت بزرگ ثابت کرده است تهدیدات و سختی‌ها، ذره ای در عزم و اراده آنها برای دفاع از اسلام تاثیری ندارد.

 

خبرنگار : حسین ضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *