کارگاه تخصصی آموزشی شیوه های نوین امر به معروف و نهی از منکر با حضور مدیران ستاد و کارکنان اداره کل منابع طبیعی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، مهدی اورنگ پور مدرس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در این کارگاه به اهمیت و تبیین اهداف و برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان پرداخت وگفت: تغییر ذهنیت ها در باب امر به معروف ونهی از منکراز جمله اهداف برگزاری این کارگاه ها است .

وی افزود: اقدامات و فعالیت های منابع طبیعی وآبخیزداری که حفظ ، احیاء ، توسعه و بهره برداری از انفال را به عهده دارد در واقع یک معروف می باشد.

وی با تاکید بر این که امر به معروف و نهی از منکر یعنی بی تفاوت نبودن در جامعه ، یادآور شد: امر به معروف ونهی از منکر در وافع به مثابه جهاد در راه خدا است چون با احیای این فریضه همه واجبات اقامه می گردد.

وی به ویژگی ها و شرایط ضمنی آمر به معروف و ناهی از منکر اشاره کرد و گفت بین تبلیغ و امر به معروف و نهی از منکر تفاوت وجود دارد.

اورنگ پور ضمن با اهمیت شمردن عفاف و حجاب در نظام جمهوری اسلامی گفت: چادر به عنوان حجاب برتر و متعلق به فرهنگ وتاریخ و تمدن ایرانیان است.

در ادامه این کارگاه دکتر محسن فنودی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری خراسان رضوی طی سخنانی از شاغلین در منابع طبیعی وآبخیزداری که مسئولیت های خود را با رعایت کامل عفاف و حجاب انجام می دهند تقدیر و تشکر کرد .

در پایان به 12 نفر از کارکنان برتر عفاف و حجاب با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *