فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین ، از 8 قاچاقچی طی چند عملیات جداگانه در حوزه استحفاظی تایباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار “مجید شجاع” فرمانده مرزبانی استان در تشریح این خبر بیان داشت: مرزبانان حوزه استحفاظی هنگ تایباد طی سه عملیات جداگانه موفق شدند تعداد 125 بسته مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین به وزن یک کیلو و 456 گرم که بصورت آب بندی شده بود را از سه قاچاقچی مواد مخدر کشف نمایند.

وی در ادامه افزود: مرزبانان این حوزه مرزی در عملیات هایی دیگر به پمج تبعه افغان مشکوک شده و توانستند مقدار چهار کیلو و 80 گرم مواد مخدر از نوع  تریاک و هروئین را که در کفش خود جاساز نموده بودند را کشف نمایند.

سردار “شجاع” بیان داشت: در عملیات های انجام شده 8 قاچاقچی دستگیر و همراه با مقدار پنج کیلو و 536 گرم مواد مخدر جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی الصلاح گردیدند.

در پایان فرمانده مرزبانی استان ضمن قدردانی از تلاش مرزبانان، مبارزه با قاچاق موادمخدر را از اولویت های این فرماندهی دانست و افزود: امروز مرزبانان مجاهد بيش از هر زماني آمادگي و توان پاسخگويي به هر گونه تجاوز و تعرض به خاک ميهن عزيزمان را دارند و اجازه انجام اعمال خلاف قانون را به مخلان نظم و امنيت نمي‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *