مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد از آماده باش کامل این سازمان برای مراسم تشییع رییس جمهور شهید ایران خبر داد و این اقدامات را تشریح کرد.

به پایگاه خبری پاژنگار، آتش پاد دوم حمیدرضا کافی نیا تشریح کرد: امروز علاوه بر فعال بودن ۵۶ ایستگاه عملیاتی در سطح شهر، ۵۰۰ نیروی عملیاتی به صورت آماده باش درآمده اند.

وی افزود:در مسیر اصلی یعنی از میدان پرواز تا میدان ۱۵ خرداد و حرم مطهر رضوی ۲۶ محل استقرار درنظر گرفته شده که ۵۰ دستگاه خودرو و نجات، نردبان جرثقیل، خودروهای اطفای حریق موتوری و خودروهای لجستیک و ۱۲۰ نیروی عملیاتی  مستقر هستند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از آماده باش آتش نشانان در دو مسیر پشتیبان علاوه بر مسیر اصلی نیز خبر داد و گفت: دو محور پشتیبان نیز به موازات مسیر تشییع در خیابان های امام خمینی و کوشش در نظر گرفته ایم و تعدادی از خودروها را در این دو مسیر مستقر کرده ایم.

کافی نیا عنوان کرد: علاوه بر این ۹ ایستگاه آتش نشانی در مسیر تشییع را که شامل ایستگاه های ۱، ۲،۴، ۱۱، ۳۲، ۲۴، ۴۴، ۹ و ۵۱ است را به صورت تجهیز اضافه هماهنگ کردیم و خودروها و نیروهای بیشتری را در این ایستگاه ها مستقر کردیم.

طبق گفته معاون اجرایی رئیس جمهور،تشییع پیکر مطهر رییس جمهور شهید بلافاصله بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم مطهر آغاز می شود و پیش از اذان مغرب در جوار مولا و مقتدای خودشان آقا علی بن موسی بن الرضا به خاک سپرده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *