محمدرضا قلندرشریف، شهردار مشهدمقدس گفت : از نخستین‌روزهای فعالیت این دوره مدیریت شهری، اقدامات لازم برای خرید اتوبوس‌های نو انجام شد و در همان سال۱۴۰۰ توانستیم ۸۳ دستگاه اتوبوس نو را به چرخه فعالیت ناوگان اتوبوس‌رانی اضافه کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، وی افزود: در سال۱۴۰۱ با تلاش مجموعه مدیریت شهری مشهد و شورای اسلامی شهر مشهد؛ تعداد ۲۹ دستگاه اتوبوس نو و ۳۰ دستگاه میدل‌باس به سامانه اتوبوس‌رانی مشهد افزوده شد.

قلندر شریف خاطر نشان کرد : روند نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد در سال۱۴۰۲ با خرید و بهره‌برداری از ۴۵ دستگاه اتوبوس و ۱۳۰ وَن ادامه داشت. و تا پایان سال نیز تعداد ۴۷۹ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس به‌تدریج وارد چرخه خدمت‌رسانی در شهر مشهد خواهد شد.

شهردار مشهد یاد اور شد : از ابتدای امسال؛ ۴۳ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس وارد چرخه فعالیت و بهره‌برداری شده و به صورت ماهانه سعی داریم اتوبوس‌های جدید را به چرخه فعالیت اضافه کنیم. وتا‌ به ‌امروز و به همت دوره ششم مدیریت شهری؛ ۱۸۷ دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و میدل‌باس با اعتباری بالغ بر ۶۱۰ میلیارد تومان به سامانه اتوبوس‌رانی مشهد افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *