آئین نام‌گذاری پایگاه اهدا خون به نام شهید خدمت «مالک رحمتی»، با حضور مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی و جمعی از مسوولان آستان قدس رضوی، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سعید اصغریان، مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی اظهار کرد: در ایام بزرگداشت چهلمین روز شهدای خدمت شهید بزرگوار آیت‌الله رئیسی، مالک رحمتی و همراهان‌شان هستیم از همین رو وظیفه ما این است که همواره یاد و نام شهدای خدمت را، زنده نگه داریم.

مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی تصریح کرد: شهید مالک رحمتی در زمانی که قائم‌ مقام تولیت آستان قدس رضوی بود، عمل حسنه اهدای خون را در این پایگاه انجام می‌داد، از همین رو تصمیم گرفتیم، این پایگاه را به نام این شهید بزرگوار مزین کنیم.

وی افزود: ما باید همواره نام و یاد این شهدا را زنده نگه داریم و راه آنان را ادامه دهیم و همانند آنها در مسیر حق قدم برداریم تا پس از مرگ، از ما به نیکی یاد شود.

شهید مالک رحمتی، جوانی مؤمن، پرکار، انقلابی و بسیار بااستعداد بود

جواد مصطفوی، مدیر اجرایی وقت دفتر شهید مالک رحمتی، قائم‌مقام سابق تولیت آستان قدس رضوی، نیز در ادامه این مراسم به بیان خاطره‌ای از شهید مالک رحمتی پرداخت و گفت: هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم پایگاهی که روزی شهید رحمتی در آن اهدای خون داشت، به نام وی مزین شود.

مصطفوی، با اشاره به این که بزرگداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: سال ۱۴۰۱ به همراه شهید رحمتی، به این پایگاه مراجعه و به توصیه پزشک، خون اهدا کردیم.

وی ادامه داد: شهید مالک رحمتی، جوانی مؤمن، پرکار، انقلابی و بسیار بااستعداد بود که اجر زحمات و تلاش‌هایش را با شهادت از خدا گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *