مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی با بیان این که نخستین رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود، گفت : هدف این رویداد گردآوری و تبادل نظر تشکل‌های مردم نهاد و هم‌افزایی، انتقال تجربه و ایده‌های برتر است.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، مجتبی مختاری مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : مجموعه آستان قدس رضوی میزبان نخستین رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی و خراسان رضوی است.

وی افزود: بنا داریم که درروزهای ۱۸ و ۱۹ آبان در محل نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی، واقع در پارکینگ باب الجواد(ع) رویداد نمایشگاه هم افزا را برگزار کنیم.

محتاری خاطر نشان کرد: در این رویداد بیش از ۱۱۰ تشکل و مجموعه مردم نهاد در سطح خراسان رضوی حضور خواهند یافت که از مجموعه‌های پیشران و برتر هستند. این مجموعه‌ها با توجه به فعالیت‌های تخصصی که عهده‌دار هستند به عنوان حلقه‌های میانی بین مردم و حاکمیت ایفای نقش می‌کنند.

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی اظهار کرد: دبیرخانه این رویداد از سه ماه پیش آغاز به کار کرده، با تشکل‌ها مصاحبه گرفته شده و حدود هزار و 100 دقیقه مصاحبه از جنس انتقال تجربه اخذ و ضبط شده و میزبان ۱۱۳ تشکل برتر استان در این رویداد هستیم.

وی یادآور شد: به جهت تخصصی شدن فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، ۹ عرصه تخصصی انتخاب شده که شامل عرصه های اجتماعی، تربیتی، آموزشی، رسانه و هنر، خانواده، سبک زندگی عفیفانه، کتاب و کتابخوانی، صنایع خلاق فرهنگی، عرصه فکر و اندیشه و تفریح و نشاط است که مجموعه‌ها به صورت تخصصی در این عرصه‌ها حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *