نماینده مردم طرقبه‌شاندیز در مجلس شورای اسلامی گفت: از مسئولان دولت و نمایندگان مجلس می‌خواهیم که حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، حسین امامی نماینده مردم رقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ‌زنی و آغاز به‌کار ساخت اولین مجتمع خدماتی و رفاهی شاندیز و جایگاه سوخت همجوار آن، اظهار کرد: حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری باید سرلوحه کار دولت و مجلس باشد.

وی با اشاره اهمیت مناطق تفریحی و گردشگری محدوده مشهد، تصریح کرد: شهرستان طرقبه‌شاندیز هم مرز با مشهد بوده و نزدیک‌ترین مکان تفریحی و گردشگری برای زائران امام رضا(ع) است و باید این منطقه تفریحی و گردشگری از برترین امکانات موردنیاز و امتیازات لازم در جهت خدمت‌رسانی شایسته به مهمانان امام مهربانی‌ها برخوردار باشد.

نماینده مردم طرقبه‌شاندیز در مجلس شورای اسلامی افزود: ما شنیدیم که ۶۹ استعلام در مدت زمان ۳ سال و برای یک پروژه گرفته شده که پسندیده نیست و از مسئولان استانی و شهرستانی می‌خواهیم که موانع موجود را از سر راه تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی بردارند.

امامی بیان کرد: ما باید از ظرفیت تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی نهایت استفاده را در مسیر اشتغال جوانان ایجاد نماییم و قطعاً به هر میزان که فرصت شغلی در کشور ایجاد شود، کاهش جرم را شاهد خواهیم بود.

در این مراسم همچنین علی واعظ، فعال اقتصادی و مدیر پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی شاندیز و جایگاه سوخت همجوار آن، گفت: پس از ۳ سال تلاش شبانه‌روزی و دریافت مجوزهای لازم توانستیم مراسم کلنگ‌زنی مجمتع خدمات رفاهی و جایگاه سوخت واعظ را برگزار نماییم و ان‌شاالله در دهه فجر سال آینده افتتاح این پروژه‌ها را خواهیم داشت.

وی افزود: این مجموعه اولین مجتمع خدماتی و رفاهی شاندیز پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بوده، مجموعه‌ای که در فضای ۳۲۰۰ متری مجموع که به‌جز فضای جایگاه سوخت ۱۸۶۰ متر خواهد بود.

مدیر پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی شاندیز با ذکر این نکته که ما می‌خواهیم که کاری آبرومند و در شان و منزلت امام رضا(ع) داشته باشیم و مجموعه‌ای ایجاد نماییم که خدماتی متفاوت ارائه کند، تاکید کرد: با ایجاد جایگاه سوخت دیزدر در مسیر برگشت شاندیز ۵۶۵ هزار لیتر صرفه‌جویی بنزین ایجاد شده و مردم باید به خیابان دانشجو یا پیروزی می‌رفتند، ضمن اینکه موجب ایجاد ۱۵۰ اشتغال مستقیم خواهد شد.

واعظ خاطرنشان کرد: از زمان شروع کار این پروژه‌ها ۶۹ استعلام از مجموعه‌های مختلف گرفته شد و امیدواریم که همه ما در مسیر خدمت‌رسانی به مردم بتوانیم بهترین نوع خدمت را ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *