مدیر عامل آتش‌نشانی مشهد از استقرار  موتور سیکلت های سیار و خودرو های امدادی این سازمان در  مسیر های منتهی به دو آرامستان بهشت رضا(ع) و رضوان با هدف تامین ایمنی شرکت کنندگان در  آیین سنتی ایام «چراغ برات» در این شهر  خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، آتش‌پاد دوم “مجید فرهادی” با بیان این مطلب گفت: جهت تامین مسائل ایمنی در برگزاری آیین چراغ‌برات این سازمان در پنج نقطه از معابر و اماکن در مشهد و مبادی شهر در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته خودروهای اطفاء حریق و موتورسیکلت‌های آتش‌نشانی مشهد را مستقر خواهد کرد.

وی افزود: بدین منظور، آتش نشانان به همراه تجهیزات مربوطه در بزرگراه شهید سلیمانی و جاده مشهد فریمان به‌سمت بهشت رضا(ع) و داخل آرامستان بهشت رضا (ع) ، ورودی آرامستان خواجه اباصلت، ورودی آرامستان خواجه‌ربیع و همچنین جاده مشهد به کلات در محدوده آرامستان رضوان که تراکم ترافیکی شدیدی خواهد داشت، مستقر می شوند.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد ضمن توصیه به تمامی شهروندان برای رعایت نکات ایمنی از همشهریان خواست،در صورت مواجهه احتمالی با آتش‌سوزی یا حادثه ضمن حفظ خونسردی سریعا با شماره ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس گرفته و آدرس دقیق محل مورد نظر را اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *