شهردار منطقه یک فضا آرایی ۷۰۰ هزار گل در مناطق بلوار سجاد، ملک آباد و تقی آباد و خیابان دانشگاه و میدان سعدآباد را از اقدامات نوروزی این منطقه دانست

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، مجید نژاد حسین شهردار منطقه یک در گفتگو با ستاد استقبال از بهار گفت: محدوده منطقه یک حد فاصله میدان آزادی تا میدان تقی آباد و خیابان کوهسنگی و محلات شامل بلوار سجاد، احمد آباد، فلسطین، راهنمایی، عارف، محتشمی، سعدآباد و آبکوه است.

نژاد حسین به اقدامات نوروزی منطقه یک اشاره کرد و گفت: برای اولین بار در مشهد از جداول پلیمری استفاده شده؛ جداولی که داخل خود رنگ دارد. نیاز به نقاشی ندارد و با یک نظافت به روز و جلا داده می شود.این جداول برای اولین بار از میدان آزادی تا سه راه خیام اجرا شده است

۱۷۰ المان نوروزی در منطقه یک مشهد

شهردار منطقه یک افزود: ۱۷۰ المان نوروزی در میدان احمدآباد، بلوار ملک آباد، بلوار خیام، بلوار سجاد و خیابان دانشگاه نصب شده است.

نژاد حسین اظهار کرد: در بلوار ملک آباد گلدان های نوری با لامپ های ال ای دی روشن می شوند و در بلوار خیام المان های نوری اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه یک نقاشی و شعارنویسی  ۴  هزار متر مربع مساحت دیوارهای منطقه یک را از دیگر اقدامات این حوزه دانست و گفت: ۷ هزار متر جداول منطقه نقاشی و پیاده رو سازی ها نیز اصلاح و بازسازی شده است.

فضا آرایی ۷۰۰ هزار گل در منطقه یک مشهد

وی خاطر نشان کرد: فضا آرایی و تنوع ۷۰۰ هزار گل در مناطق بلوار سجاد، ملک آباد و تقی آباد و خیابان دانشگاه و میدان سعدآباد  اجرا شده است.

نژاد حسین خاطر نشان کرد: المان میدان فلسطین به هویت اصلی خود برگردانده شد. آبنما نیز احیا شد و نقاشی روی درخت های میدان ملک آباد بازخورد خوبی داشت.

وی گفت: منطقه یک، تنها منطقه ای است که المان شاخص و تخصصی دارد و آن المان سربستان ماست که در ورودی های مناطق نصب شد.

آماده سازی سالن شهید محرابی برای اسکان زائرین نوروزی

نژاد حسین در پاسخ به این پرسش که منطقه یک چه اقداماتی در خصوص اسکان زائر در نظر گرفته است، ابراز کرد: در بحث اسکان زیر ساخت ها فراهم شده و سالن شهید محرابی در بلوار مجد برای زائرین در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه یک گفت: سرویس بهداشتی نیز در محدوده میدان راهنمایی، دستغیب و میدان احمدآباد برای زائران در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *