فرمانده ارشد انتظامی استان خراسان رضوی در نشست با فرمانده سپاه امام رضا(ع) ، تعامل و مشارکت را نبض پویایی و پایایی نظم و امنیت برشمرد و بر اهتمام جدی براین مهم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظم تقوی  فرمانده انتظامی خراسان رضوی در این نشست تعاملی با تشکر از عزم راسخ و صلابت سپاه امام رضا(ع) برای همگامی با خادمان نظم و امنیت در پلیس رضوی گفت: تامین امنیت و آرامش زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ، رفع دغدغه های مردم وپاسداری از ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی رسالتی خطیر  و تکلیفی مهم است که وظیفه ومسئولیت ما را سنگین و پراهمیت می سازد.

وی خاطرنشان کرد: توسعه نظام تعامل و مشارکت عمومی برای تولید نظم وبرقراری امنیت عمومی یکی از راهبردهای اساسی برای پیشبرد ماموریت های مهم در این عرصه است  و باید با  بهره گیری از توان و فرصت سازی سرمایه های اجتماعی بتوانیم ادای تکلیف کرده و معنای واقعی مجاهدان فی سبیل الله را تحقق بخشیم.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی نیز در این نشست ضمن تشکر از تلاش و رشادت پلیس مقتدر خراسان رضوی بر پشتیبانی و همکاری با خادمان نظم و امنیت مردم تاکید کرد.

سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی گفت: دفاع از ارزش های انقلابی و اسلامی یکی از شاخصه های مهم پاسداشت خون شهیدان و همگامی با ازخودگذشتگی خدمتگزاران عرصه نظم و امنیت است که باید با عزم عمومی و احساس وظیفه همگانی محقق شود.

خبرنگار: حسین ضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *