رئیس سازمان علمی فرهنگی آستان قدس رضوی از اجرای 360 برنامه علمی و فرهنگی به مناسبت ایام دهه کرامت خبر داد

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، عبدالحمید طالبی رئیس سازمان علمی، فرهنگی آستان قدس رضوی در نشست خبری با اصحاب رسانه در بنیاد پژوهش های اسلامی گفت: سند محتوایی برنامه‌های دهه کرامت امسال آستان قدس رضوی متناسب با مناسبت‌های خاصی تهیه و تدوین شده است.

وی با بیان این که ۴۲ دستگاه به عنوان ستاد برنامه ریزی برنامه های دهه کرامت با همکاری کانون های خدمت فعالیت های برون استانی در این ایام را بر عهده دارند، افزود: زیارت، خدمت کریمانه و شادی و نشاط محور برنامه‌های دهه کرامت است.

رییس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: وظیفه همه ما نشر و ترویج معارف رضوی و نبوی است، از همین رو سعی داریم در اجرای برنامه های این ایام به این اصل توجه داشته باشیم.

طالبی افزود: آغاز جشن‌های دهه کرامت از فردا همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی در شهر قم و همچنین گردهمایی اعتاب مقدس داخل کشور به میزبانی بعثه مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.

وی با بیان این که اعزام کاروان‌های زیر سایه خورشید یکی از برنامه‌های محوری است که همه ساله به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت انجام می شود گفت: روز گذشته ۷2 کاروان خادمان بارگاه منور رضوی عازم شهرهای مختلف شدند و در ۲۰۰ نقطه از کشور حضور خواهند یافت.

رییس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: اهدای کتاب به ۱۰ کتابخانه، راه‌اندازی کتاب فروشی سیار، رونمایی و نقد آثار، آغاز رویداد شب های اهل قلم، برگزاری شب شعر، برگزاری همایش پدیدآورندگان رضوی، از دیگر برنامه های تدارک دیده شده ویژه این ایام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *