همایش مردمی پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در بلوار توس مشهد (محله کرامت) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، این همایش به همت مرکز نیکوکاری شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان ، مرکز نیکوکاری امام حسین (ع) و با حمایت شهرداری مشهد ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، سپاه امام رضا (ع)  ، اداره ورزش و جوانان شهر مشهد و نیروی انتظامی و با حضور پرشور مردم ، ورزشکاران و مسئولان شهر مشهد برگزار شد.

در این همایش افرادی از جمله محمد رضا سعیدی رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد ، سرهنگ عباس مشمول مسئول تربیت بدنی سپاه امام رضا (ع) ، احسان پهلوان رئیس تربیت بدنی ناحیه بلال سپاه امام رضا(ع) ، محسن فیوژ معاون اداره 2 کمیته امداد امام خمینی (ره) مشهد حضور داشتند .

همچنین سید محمد حسینی پیشکسوت فوتبال استان و کشور ، سید حسین پروانه حسینی رئیس مرکز نیکوکاری شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان ، مهدی رحمتی رئیس مرکز نیکوکاری امام حسین (ع) و جمعی از مقامات نظامی و انتظامی مشهد در این همایش شرکت داشتند.

در این همایش شرکت کنندگان با حرکت از ابتدای بلوار نجف در محله توس ، پس از طی مسیر در مراسمی که در جوار مزار شهدا برپا شده بود حضور پیدا کردند.

در این مراسم که با اجرای سرود و برنامه های فرهنگی و نمایشگاه جانبی کارگروه های محله کرامت برگزار شد ، با رونمایی از پرچم گنبد آقا علی بن موسی الرضا (ع) حاضرین به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی ها پرداختند و در پایان مراسم به شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

پس از قرعه کشی و در انتهای مراسم  به درخواست جوانان و نوجوانان ورزشکار محله کرامت و با هدف حمایت و تقویت ورزش حاشیه شهر از طرف مرکز نیکوکاری شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان به کلیه 170 عضو باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان توس که در محدوده بلوار توس به آموزش و تربیت ورزشی جوانان و نوجوانان بصورت رایگان می پردازد لباس ورزشی اهداء شد که با استقبال و خوشحالی ورزشکاران و حاضرین همراه بود.

قابل ذکر است در نمایشگاه جانبی این همایش کارگروه های زن و خانواده ، عفاف و حجاب ، بهداشت و سلامت ، اشتغال و کارآفرینی ، تعلیم و تربیت فرهنگی ، نیکوکاری و خیرین ، رسانه و کارگروه مذهبی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *