حجت الاسلام دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه کانون وابستگان سپاه پاسداران با تاکید بر این که بازنشستگان سپاه یک فرصت برای انقلاب اسلامی تلقی می‌شوند، گفت: پاسداران بازنشسته در خدمت نظام و انقلاب بوده و به این خدمت افتخار می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حجت الاسلام و المسلمین محمود دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه کانون وابستگان سپاه در همایش وابستگان روحانی سپاه امام رضا(ع) در مشهد مقدس ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این همایش گفت:بازنشستگان سپاه روزگاری در صف مقدم دفاع از انقلاب اسلامی بودند

وی افزود: آنان تمام داشته های خود را برای این انقلاب به میدان آوردند و امروز هم پس از بازنشستگی در عرصه دفاع از نظام اسلامی لحظه‌ای دریغ نخواهند کرد.

وی با اشاره به این که اینگونه همایش‌ها علاوه بر این که می‌تواند بستری برای انس گرفتن بیشتر با یکدیگر باشد، گفت: سنگر های جدیدی که نظام به آنها نیاز دارد می‌تواند از دل این همایش‌ها بیرون و افراد را سازماندهی کند.

دهقانی تصریح کرد: پیشنهاد می کنم در این گونه همایش‌ها مسئولین حضور یابند و مشکلات و معایب کارهای مدیریتی خود را از زبان این عزیزان که در سطح جامعه هستند، بشنوند تا بتوانند مدیریت بهتری داشته باشند.

حجت الاسلام دهقانی با اشاره به اینکه بازنشستگان برای نظام اسلامی تولید قدرت می کنند، گفت: بیش از ۱۷۵ هزار وابسته در سپاه پاسداران می توانند یک ظرفیت بسیار گرانبها برای ایفای نقش در ماموریت های فرهنگی امروز باشند که با کوله باری از تجربه، بسیاری از گره ها، در سطح جامعه به دست این عزیزان قابل حل است.

وی در پایان با تشکر از فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) برای برپایی این همایش تاکید کرد: این حرکت می تواند الگوی خوبی برای دیگر استان‌ها باشد.

 

خبرنگار: حسین ضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *