رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امید آفرینی مهمترین تکلیف امروز در کشورمان طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی در گردهمایی پیشکسوتان خراسانی عقیدتی سیاسی ارتش در تالار الغدیرمشهد اظهارکرد: امید آفرینی باید بر اساس ایمان به صدق ، وعده‌های الهی، توکل بر خدا و یادآوری نعمت‌های الهی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: گسترش نفوذ منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و از برکت انقلاب و مقاومت مردم برای آمریکا چیزی به نام حیات خلوت باقی نگذاشتیم.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان این که ما در بعضی مواقع از دستاوردهای بزرگ انقلاب غفلت می‌کنیم، گفت: دستاوردهای انقلاب یعنی اگر جمهوری اسلامی نبود، آنها اتفاق نمی‌افتاد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: حفظ تمامیت مرزی کشور از جمله امور بسیار مهمی است که در تاریخ ایران سابقه نداشته است و حکومت‌های مختلف هر کدام بخشی از ایران را از دست داده اند.

وی بیان کرد: تأسیس نظام شیعی با استانداردهای جهانی پس از چند قرن از دیگر دستاوردهای بزرگ است که جز با انقلاب اسلامی امکان تحقق آن وجود نداشت.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان این که به حاشیه رفتن، رومیزی‌های استکبار از دیگر دستاوردها است، افزود: اکنون ما گزینه‌های زیادی روی میز داریم و امکان این که دشمن بزند و فرار کند برای آنها وجود ندارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: تثبیت حق برخورداری از انرژی هسته‌ای و قرار گرفتن در رتبه‌های برتر جهانی در امور مختلف علمی، مهندسی از دیگر دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی با بیان این که امام (ره) فرمود ، حفظ نظام «اوجب واجبات» است، افزود: دشمن از جنگ سخت ناامید شده است و امید او به جنگ شناختی است، برای مقابله با این جنگ همه باید پای کار باشیم.

گفتنی است؛ گردهمایی پیشکسوتان عقیدتی سیاسی ارتش امروز با حضور ۲۱۰ نفر در مجتمع الغدیر قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش در مشهد برگزار شد.

خبرنگار : حسین ضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *