فرمانده سپاه امام رضا(ع) با تاکید براین که اصحاب رسانه با تاسی از خبرنگاران عاشورا، در حوزه جهاد تبیین اُمیدآفرین باشند، گفت: امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س)، رسالت و نقشِ پیام رسانی خود را در افشای ظلم و فاسد و تزویر یزیدیان به درستی ایفا کردند.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی در نشست صمیمی امروز خود با اصحاب رسانه خراسان رضوی با تبریک روز خبرنگار اظهارکرد: حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب کبری(س) با موقعیت شناسی دقیق و صحیح به تببین ابعاد اهداف قیام امام حسین(ع) پرداختند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: افشای چهره واقعی یزید و یزیدیان مهمترین و تاثیرگذارترین دستاوردِ خطبه ها و سخنان این دو بزرگوار در مسجد شام به عنوان راوی و خبرنگار واقعه عاشورا بود.

وی با اشاره به سروده شاعر آیینی قادر طهماسبی که سرود “کربلا در کربلا می ماند، اگر زینب نبود” تصریح کرد: خبرنگار کربلا، اصحاب و وفاداران امام حسین(ع) فداکاری، ادب و احترام علمدار، صبر و صلابت مادران عاشورایی، توبه و بازگشت حُر و نیز خلق حماسه ها را دیدند و رسالت و نقشِ پیام رسانی خود را در افشای ظلم و فاسد و تزویر یزیدیان به درستی ایفا نمودند.

غیاثی تاکیدکرد: خبرنگاران ما به تاسی از امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س)، باید بتوانند در عرصه جهاد تبیین که امروز مهمترین موضوع جامعه و از دغدغه ها و مطالبات مهم رهبرمعظم انقلاب است ضمن تاثیرگذاری، امیدآفرین و وفادار نظام و انقلاب باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *