مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: در سال گذشته25 هزار 883  فقره وام به مبلغ سه هزار و 600 میلیارد ریال و در سال جاری تاکنون هشت هزار و 814 مورد وام به مبلغ یک هزار و 630 میلیارد ریال توسط صندوق امداد ولایت خراسان رضوی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، رضا سلم آبادی به مناسبت روز بانکداری اسلامی گزارشی از اقدامات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ارائه کرد و گفت: نگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت توسعه مشارکت های مردمی در انجام امور خیر و تقویت خدمات رسانی به مددجویان و نیازمندان جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و الگوبرداری از بانکداری اسلامی بدون ربا، تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان و جامعه هدف خود با مشارکت خیران اعطا می کند و خوشبختانه این صندوق امروز پیشرو در ترویج سنت قرض الحسنه در کشور است و در خدمت رسانی به جامعه محرومان موفق عمل کرده است.

وی افزود: در مجموع در سال گذشته 25 هزار و 882 فقره وام به مبلغ سه هزار و 600 میلیارد ریال و در سال جاری تاکنون هشت هزار و 814 مورد وام به مبلغ یک هزار و 630 میلیارد ریال پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *