عملیات اجرایی 186 واحد مسکونی در بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی با حضور مدیرعامل بانک مسکن و برخی مدیران شهری و نمایندگان مجلس آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، مراسم آغاز عملیات اجرایی دو پروژه آلاگل و آلاله در محدوده بافت فرسوده پیرامون حرم مطهر رضوی با حضور مدیرعامل بانک مسکن و اعضای هیات مدیره و مدیران عالی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن و مدیران استانی و شهری برگزار شد.

مدیر عامل بانک مسکن در این مراسم از استفاده تکنولوژی های نوین در ساخت این طرح های مسکونی خبر داد.

وی با بیان این که اقدامات و ساخت و سازهای ما در راستای خدمت به مردم است، افزود: تحویل واحدهای مسکونی به مردم را با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در دستور کار داریم.

حسینی استفاده از بهترین مصالح در ساختمان سازی با مناسب ترین قیمت را از موارد مهم پروژه های شرکت های زیرمجموعه بانک مسکن خواند و گفت: استفاده از محصولات با کیفیت ایرانی در دستور کار ساخت و سازهای ما قرار دارد.

مدیر عامل بانک مسکن تصریح کرد: پروژه هایی که امروز در اطراف حرم مطهر رضوی آغاز می شود با مشارکت شهرداری برای توسعه شهری و آبادانی بافت فرسوده اطراف حرم در حال انجام است. و برای فراهم شدن بستر این سرمایه گذاری از شهرداری و مسئولان ذیربط تشکر می کنم.

شایان ذکر است در پروژه آلاگل ۸۰ واحد مسکونی با 12 هزار و 777 مترمربع زیربنا در شش طبقه روی زمین و دو طبقه زیر زمین ساخته می شود.

همچنین در پروژه آلاله نیز ۱۰۶ واحد مسکونی در 14 هزار و 688 متر مربع زیربنا درشش طبقه روی زمین و دو طبقه زیر زمین احداث خواهد شد.

گفتنی‌ست در بافت فرسوده اطراف امام رضا(ع) تا کنون بیش از 1300 واحد توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق احداث شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *