مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) گفت: پنجمین رویداد استانی تولید محتوای دیجیتال بسیج با محوریت پیوند ایران و افغانستان از ۲۹ مهر ماه به مدت دو روز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، عبدالله امینی فر، مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) امروز در پنجمین رویداد ملی (مرحله استانی) تولید محتوای دیجیتال بسیج، گفت: در حال حاضر که فجیع ترین جنایات بر مردم غزه تحمیل می شود، بهترین فرصت برای نشان دادن چهره واقعی صهیونیست ها به جهان است.

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) با بیان این که ظرفیت فضای مجازی و رسانه بی مکان است، گفت: ما در جنگ ترکیب سختی قرار داریم و دشمن با تمام توان از همه ظرفیت های خود بهره می گیرد؛ یکی از ابعاد اصلی این جنگ، عملیات های شناختی است و با استفاده از محتواهای خود، در عقاید و باورهای ما تغییر ایجاد کند؛ لذا می طلبد ظرفیت فضای مجازی و رسانه پای کار بیاید.

وی افزود: هدف در پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، توانمند سازی و شناسایی استعدادها و ظرفیت هایی است که در جامعه ما به وفور وجود دارد

امینی فر با اشاره به حجم خوب تولید محتوا پیرامون موضوعات مطرح شده در رویدادهای قبلی، تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی در پنجمین رویداد پیوند ایران و افغانستان انتخاب شده است، دشمن درصدد است از حداقل های تنوع سلائق بین دو ملت استفاده کند تا موجب تنش بین دو ملت شود.

وی افزود: ما با این اقدام می خواهیم نشان دهیم، وحدت دو ملت به عنوان دو برادر در طول تاریخ وجود داشته است.

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع)  بیان کرد: این رویداد درسه رشته پویانمایی، بازی های موبایل با موضوع محوری دفاع مقدس و برنامه های کاربردی تلفن همراه جهت انتقال سواد رسانه ای به کودکان می باشد.

وی با بیان اینکه ۱۲ گروه در رشته اپلبکیشن با داوری دکتر انجیدنی ،۷ گروه رشته بازی سازی با داوری دکتر جبلی و ۲۱ گروه در رشته پویانمایی با داوری سید مصطفی حسینی شرکت کرده اند، گفت: این تیم ها از ۲۷ مهر ماه به مدت ۴۸ ساعت، در سالن مفاخر نمایشگاه بین المللی مشهد به رقابت خواهند پرداخت.

امینی فر با بیان این که ۵ تیم از افغانستان با توجه به موضوع در پنجمین رویداد شرکت خواهند کرد، خاطر نشان کرد: مرحله کشوری در دهه فجر در تهران با حضور تیم های برگزیده برگزار می شود و در هر سه رشته تیم برتر علاوه بر تندیس مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال دریافت خواهد کرد.

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) با بیان این که تیم هایی که محصول خوبی تولید کنند، از حمایت های پارک بهره مند می شوند و محصولات آنها در تعامل با دستگاه ها خریداری خواهد شد، افزود: برگزاری این رویداد در سال های قبل منجر به قراردادهایی بین دستگاه ها شده است.

وی با اشاره به رشد ۱۰ درصدی شرکت تیم ها در پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، تصریح کرد: در این رویداد سعی کردیم مبنا را کتاب خاتون و قوماندان قرار دهیم تا معیارها و پشتیبان محتوایی بر محوریت این اثر تقریظ شده رهبری باشد و برش های حماسی آن را مبنای خود قرار دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *