رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جریان بازدید از شرکت پدیده ضمن تشریح اقدامات دستگاه قضایی در زمینه حمایت از تولید ، صنعت و سرمایه گذاری های سالم اقتصادی بر حمایت این دستگاه از فعالیت های مولد اقتصادی تاکید کرد

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی گفت: یکی از سیاست های دستگاه قضایی در دوران تحول و تعالی، حمایت حقوقی از واحدهای تولیدی و صنعتی است از این رو همکاران ما ضمن حضور میدانی در شهرک های صنعتی، مراکز تولیدی و خدماتی و سایر عرصه ها، از تعطیلی تعدادی از این مراکز و بیکاری نیروهای خدوم کار پیشگیری به عمل آورده اند.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به نام گذاری سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری گفت: مساله اقتصاد و تاثیر آن بر سایر حوزه ها آنقدر مهم است که معظم له طی سالیان متمادی بر آن تاکید داشته اند و از این رو دستگاه قضایی نیز خود را موظف به دفاع از حقوق عامه می‌داند.

در این بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی، جمعی از معاونین قضایی رئیس کل، تعدادی از مسئولان حوزه های قضایی و مدیران ستادی دادگستری استان، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی را همراهی ‌کردند .

در این بازدید مسئولان شرکت پدیده گزارشی از نحوه پیشبرد امور و اقدامات مثبت صورت گرفته در زمینه حفظ منافع سهامداران ارائه نموده و از حمایت های بی بدیل دستگاه قضایی تقدیر کردند.

 

خبرنگار : سید علی میرپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *