امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی گفت: نیروهای مسلح ایران با آمادگی کامل کوچک ترین تهدید و حماقتی از سوی دشمنان را با پاسخی سخت و دندان شکن مواجه می‌کند و این آمادگی، توان و قدرت همواره در همه جا مثال زدنی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، امیر سرتیپ دوم محمدرضا معصومی در همایش سیاسی در جمع فرماندهان و افسران ارشد یگان های ارتش در استان خراسان رضوی گفت: هیچ قدرتی در دنیا نمی‌تواند اراده خود را به ملت ایران تحمیل نماید، بلکه این ملت ایران است که با تکیه بر توان نیروهای مسلح، قدرت خود را به دشمنان ایران و اسلام دیکته می کند.

وی افزود: امروز و در برهه حساس کنونی نیروهای مسلح کشور در سایه منویات مقام معظم رهبری با اقتدار و توان بالایی در حفاظت از آب و خاک این کشور می کوشند و اجازه نخواهند داد که کوچکترین خدشه ای به آرمان های این نظام مقدس وارد شود.

وی با بیان این که نیروهای مسلح حامی ثبات و امنیت منطقه‌ هستند، اظهار کرد: نیرو های مسلح ما کسانی‌ اند که همواره در کنار مردم هستند و در مسیری که خواست مردم است به عنوان نیروی مسلح مردمی از امنیت کشور دفاع کرده و می کنند.

معصومی در ادامه مأموریت پدافند هوایی در حراست از آسمان ایران را نعمتی بزرگی دانست و گفت: نیروی قهرمان پدافند هوایی در تمام نقاط کشور با حضور هوشمندانه و مقتدرانه خود سراسر آسمان ولایت را حفاظت و حراست می‌کند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق مهمترین علل ناکامی دشمن را وحدت نیروهای مسلح دانست و اذعان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند که منافقانه در بین نیروهای مسلح تفرقه ایجاد کنند، ولی باید بدانند که ارتش، سپاه پاسداران و مجموعه نیروی انتظامی دست در دست هم به اتحاد و یکپارچگی کامل رسیده اند و امروز ارتش ولایت مدار در رکاب فرماندهی معزز کل قوا خدمت گذار مردم و در یک صف در برابر هجمه‌ های سنگین نرم و سخت دشمنان داخلی و خارجی بنیان مرصوص هستند.

امیر سرتیپ دوم معصومی بیان کرد: همه ما در هر پست و مقامی که هستیم باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و رهنمود های مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم، تا بتوانیم از پیچ ها و موانعی که در سر راه خود داریم با سربلندی بیرون بیاییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *