مدیرعامل شرکت افسانه‌سازان کیش گفت:  هم‌زمان با اعیاد شعبانیه سه مجموعه بزرگ در شهر افسانه‌ای پدیده کیش افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ افسانه‌سازان کیش، علی موقر افزود:  بزرگترین رستوران کف شیشه‌ای کشور بعد از تقویت سازه، بازسازی و بهسازی در مورخ ۳ اسفند سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: همچنین در ۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ رستوران بین‌الملل مرسی پدیده شعبه کیش در شهر افسانه ای پدیده کیش افتتاح می گردد.

مدیرعامل گروه شرکت‌های افسانه‌سازان آینده کیش تصریح کرد: رستوران‌های کف شیشه‌ای فانوس و بین‌الملل مرسی پدیده مجموعاً بالغ بر ۳ هزار متر مربع زیر بنا دارد.

وی ظرفیت پذیرش همزمان میهمان در رستوران کف شیشه ای را ۱۷۰ نفر و در  رستوران بین الملل را  ۳۳۰ نفر عنوان کرد.

وی با بیان این که ایجاد اشتغال و جذب گردشگر باعث به چرخش درآوردن اقتصاد کشور و جزیره کیش می شود، عنوان کرد: هلدینگ بین‌المللی افسانه‌سازان آینده کیش باهدف ایجاد بستر نوین معرفی برندهای بزرگ پوشاک در کشور، رستوران قدیمی قلعه پدیده کیش را تغییر کاربری داده و این مجموعه را به بزرگ‌ترین کت واک کشور با مساحتی بالغ بر ۶ هزار متر تبدیل کرده است.

موقر عنوان کرد:  مجموعه کت واک در تاریخ ۵ اسفند سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد که در آن بزرگ‌ترین برند های داخلی و خارجی گرد هم آورده شده اند.

وی همچنین با بیان این که در پروژه شهر رؤیایی پدیده شاندیز نیز اقدامات بزرگ و مؤثری از سوی این شرکت صورت‌گرفته، ابراز کرد: ساخت‌وسازها در شهر رؤیایی پدیده شاندیز از سر گرفته شده و به‌زودی شاهد افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن بخش‌های بزرگی در این پروژه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *