سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد از آغاز فعالیت نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (نهاده ها و سیستم های آبیاری) و هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، رضا صفری در این خصوص اظهارداشت: این دو نمایشگاه از عصر چهارشنبه۴ بهمن ماه افتتاح و تا ۷ بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد فعالیت خواهندداشت.

وی با اشاره به زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (نهاده ها و سیستم های آبیاری) و هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته افزود:زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نهاده ها و سیستم های آبیاری و آبرسانی، پهپادها و شرکت های مهندسی در حوزه کشاورزی است .

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد درخصوص برنامه های جانبی نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (نهاده ها و سیستم های آبیاری) و هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته نیز بیان داشت:برنامه های جانبی این دو نمایشگاه شامل برگزاری دوره های آموزشی با همکاری سازمان نظام مهندسی ومنابع طبیعی استان است .

وی درخصوص اهداف این دو نمایشگاه نیز بیان داشت: هدف از برگزاری این دو نمایشگاه معرفی پتانسیل های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه های مختلف کشاورزی ، ایجاداشتغال و رونق تولید، برقراری ارتباط مناسب میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، توسعه صادرات در حوزه کشاورزی است .

صفری خاطر نشان ساخت:  نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (نهاده ها و سیستم های آبیاری) و هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته در فضایی به وسعت ۱۰ هزار مترمربع ودر سالن های فردوسی، مفاخر وعطار برای استقرار شرکت های حاضر در این نمایشگاه ها پیش بینی شده تا محصولات و کالاهای خود را به بازدید عموم بگذارند.

وی در خصوص تعداد مشارکت کنندگان در این دو نمایشگاه گفت: تعداد کل مجموعه های حاضردر نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (نهاده ها و سیستم های آبیاری) و هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته ۱۸۰ شرکت است که تعداد مشارکت کنندگان داخل استان خراسان رضوی  ۱۰۰ شرکت و همچنین تعداد مشارکت کنندگان خارج از استان خراسان رضوی ۸۰ شرکت از اصفهان، تهران، مرکزی، مازندران، همدان، چهارمحال و بختیاری، سمنان، قزوین ، گلستان ، یزد،  فارس، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی و قم می باشد.

گفتنی است این دو نمایشگاه تا ۷ بهمن ماه ادامه خواهد داشت وعلاقه مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۳ الی ۲۱ از این نمایشگاه ها بازدیدکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *