مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی گفت: در مجموع در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲، ۳۹۳ پرواز داخلی و خارجی با ۵۲ هزار و ۴۱ مسافر هوایی به مشهدمقدس سفر کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار،  محمود امانی‌بنی با اشاره به آخرین آمار ورود مسافران و زائران رضوی به مشهد مقدس از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد اظهار کرد: از ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ تا یکم فروردین‌ماه ۱۴۰۳، ۳۱۳ پرواز ورودی داخلی با ۴۲ هزار و ۸۸۱ مسافر و ۸۰ پرواز خارجی با ۹ هزار و ۱۶۰ مسافر به مشهد مقدس انجام شده است.

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی در مجموع در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲، ۳۹۳ پرواز داخلی و خارجی با ۵۲ هزار و ۴۱ مسافر هوایی به مشهد مقدس سفر کرده‌اند.

وی به آمار پروازهای خروجی از مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: در بازه زمانی ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ تا یکم فروردین ۱۴۰۳، ۳۱۳ پرواز نیز با ۴۳ هزار و ۱۹۴ مسافر داخلی و ۸۱ پرواز خارجی با ۱۰ هزار و ۶۹۶ مسافر خارجی از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد، مشهد مقدس را ترک کرده‌اند.

امانی بنی اظهار کرد: درمجموع در این بازه زمانی، ۷۸۷ پرواز در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته و ۱۰۵ هزار و ۹۳۱ مسافر جابه‌جا شده‌اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *