قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره خراسان رضوی گفت: در همایش یادواره شهدای رمضان حرم رضوی، یکهزار بسته سبد کالا در پهنه شهید دارایی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سید مصطفی موسوی ازغندی بیان کرد: همایش یادواره شهدای حرم رمضان، شهید اصلانی و شهید دارایی  برگزار ویکهزار بسته سبد کالا در پهنه شهید دارایی محدوده شهرک شهید رجایی و باهنر و اطراف توزیع گردید.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی، ارزش هر بسته  معیشتی را یک‌میلیون تومان عنوان کرد و گفت: اقلام این بسته ها شامل برنج، روغن، رب، حبوبات و… می باشد.

وی افزود: در طرح اطعام‌مهدوی که ماه مبارک رمضان در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور اجرا می شود،طبخ و توزیع ۶ میلیون غذای گرم و افطاری ساده به همراه تهیه و توزیع ۲۵۰ هزار بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، مشارکت خیرین، مساجد و حسینیه ها پیش بینی شده است.

موسوی تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا امروز (۱۶ رمضان) یک میلیون و ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده طبخ و ۱۷۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است.

وی بیان کرد: ارزش بسته های معیشتی توزیع شده بین ۵۰۰ تا یک‌ میلیون تومان برآورد شده است که با مشارکت خیرین و مراکز نیکوکاری  تهیه شده است

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت:  ۵۴۰ آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی مشارکت دارند

گفتنی است؛ در کنار برپایی سفره های افطاری ساده، برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری محفل انس با قران، اهدای ادعیه و قرآن، سخنرانی مذهبی و … برای خانواده های تحت حمایت اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *