سرهنگ پاسدار محسن سهیل مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام رضا (ع) از ثبت نام ۹ هزار نفر برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ،  سرهنگ پاسدار محسن سهیل با اشاره به این که هر ساله کاروان‌های زیارتی مرقد مطهر امام خمینی(ره) در سالروز ارتحال ملکوتی آن حضرت از استان خراسان رضوی با استقبال چشمگیری مواجه می‌شود، گفت: امسال یکی از ویژگی‌های این کاروان‌ها همزمانی آن با اردوهای راهیان نور غرب کشور است که هزارو 500  نفر از این تعداد پس از شرکت در مراسم مرقد امام راحل در روز ۱۴ خرداد و زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد و با رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های قهرمانان ایران اسلامی در عملیات‌های مرصاد و بازی دراز آشنا خواهند شد.

وی با اشاره به این که یکی دیگر از اهداف اردوهای بسیج بصیرت افزایی و آشنایی نسل نوجوان و جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: در مسیر کاروان‌های ارتحال حضرت امام تلاش کرده‌ایم با هماهنگی‌های صورت گرفته زائران به ویژه نوجوانان ازمظاهر پیشرفت‌های نظام اسلامی در مراکز علمی و فناوری بازدید کنند.

سهیل در ادامه تصریح کرد: سهم عمده زائران حرم حضرت امام راحل را دانش آموزان و دانشجویان تشکیل می‌دهند که این نشان از دلبستگی نسل جدید به راه و مکتب امام عظیم الشان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *