مسئول بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا (ع) با بیان این که در شرایط کرونا بسیج دانش آموزی همچنان فعال بود ، گفت : نوجوانان اتفاقات بزرگی را رقم می زنند .

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حجت الاسلام و المسلمین مهدی جعفری مسئول بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا(ع) ظهر امروز درآیین تحلیف یکهزار فرمانده واحد مقاومت بسیج دانش آموزی در مجتمع فرهنگی آیه ها گفت: شهید فهمیده از بزرگمردی بود که امام( راحل) او را رهبر نامید.

وی افزود در دوران دفاع مقدس ۳۶ هزار دانش آموز به شهادت رسیدند، نوجوانان ما انسان های بزرگی هستند و اتفاقات بزرگتر را رقم می زنند.

جعفری خاطرنشان کرد: ما مفتخریم که از ابتدای کرونا یک روز هم فعالیت خود را تعطیل نکردیم، هرکجا لازم بود حضور پیدا کردیم. به همه گفتند در خانه ها بمانید اما نوجوانان بسیجی به مدارس آمدند و در تولید ماسک فعالیت کردند.

وی یادآور شد: بسیج همیشه دستگیر مردم مستضعف بوده است ، امسال تعداد پنج هزار بسته کمک‌های مومنانه و ۱۵ هزار بسته لوازم التحریر به محرومان داده شد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا(ع) همچنین گفت: با کمک کمیته امداد هر واحد مقاومت سرپرستی یک نفر یتیم را بر عهده می گیرد.

وی در پایان افزود: فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج اول باید برای خودسازی خودشان تلاش کنند و سپس نسبت به دانش‌آموزان اثرگذار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *