معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان این که تاکنون سه کتاب مورد نیاز روشندلان را چاپ کرده ایم، گفت : انتشار کتاب های روشندلان دشواری های خاص خود را دارد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، حسین باغگلی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت :  مبلغ 26 میلیارد تومان برای اجرای پروژه های زود بازده در ساخت مساجد حاشیه شهر اختصاص یافته که هزینه‌کرد آن در اختیار شورای شهر است.

وی افزود: پنج میلیارد تومان نیز برای کمک به مساجد در بخش تعمیر و بهسازی در اختیار سازمان است که تاکنون ٢٢۴ مسجد در این خصوص درخواست خود را ارائه کرده اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در خصوص جشنواره استقبال از بهار نیز گفت: در این جشنواره رویکرد تعاملی دنبال می شود، سال گذشته نقدهایی در این موضوع وارد بود، اما از این تجربیات برای برگزاری بهتر جشنواره در سال ١۴٠٢ استفاده می شود.

وی با اشاره به اختصاص ١٠٠ میلیارد تومان برای تکمیل سالن تئاتر شهر در سال جاری، تاکید کرد: حوزه فرهنگی حوزه دیربازدهی است، خیلی از توقعات شهروندی از این معاونت خارج از وظایف قانونی است.

باغگلی همچنین یادآور شد: یک سوم از جمعیت سه و نیم میلیون نفری کلانشهر مشهد در مناطق حاشیه شهر سکونت دارند و طبق آمار حدود ۹ هزار معتاد متجاهر در خراسان رضوی وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *