مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش موفقیت آمیز نجاتگران و آتش نشانان سه ایستگاه برای مهار حریق و نجات ساکنان گرفتار در پی انفجار توأم با آتش سوزی طبقه همکف یک آپارتمان مسکونی در خیابان شهید هنرور این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، آتشپاد دوم مجید فرهادی با بیان این مطلب گفت: شب گذشته در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر شنیدن صدای انفجار و مشاهده دود و آتش از طبقه همکف یک مجتمع مسکونی در مشهد، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه اطفائ حریق و نجاتگران ایستگاه‌ های ۱،۵۱،۲۸ آتش‌نشانی را به محل حادثه در بولوار شهید هنرور اعزام کرد.

مدیر عامل آتش‌نشانی شهر مشهد افزود : با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، انفجار توأم با آتش سوزی در یک واحد مسکونی در پیلوت آپارتمانی پنج طبقه مسکونی به وقوع پیوسته و دود ناشی از این حریق در حال سرایت به سایر قسمت های این مجتمع است .

وی خاطر نشان کرد:  این اتفاق منجر به محبوسی ساکنان در طبقات بالایی این آپارتمان گردیده، که بلافاصله آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و گروه اول ۱۶ نفر از افراد حاضر در این آپارتمان مسکونی نجات داده و به محل امن منتقل کردند، گروه دوم نیز همزمان اقدام به مهار کامل آتش سوزی این منزل مسکونی کردند.

فرهادی یادآور شد : در این آتش سوزی علاوه بر تخریب بخشی از واحد مسکونی در طبقه همکف این آپارتمان و ایراد خسارت به دو خودرو سواری پارک شده در محل ، چند نفر نیز مجروح شده که به بیمارستان منتقل شدند

وی همچنین گفت : آتش نشانان اعزامی پس از اتمام عملیات ضمن ایمن سازی محل حادثه و انجام عملیات تهویه و رفع دودگرفتگی طبقات این آپارتمان به ماموریت خود پایان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *