استاندار خراسان رضوی در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از برنامه های این نهاد مردمی در دهه پایانی ماه صفر تقدیر کرد و گفت: ما آماده هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر هستیم.

به گزارش پایگاه خبری پازنگار، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در مشهد میزبان دبیرکل جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران ستادی این جمعیت بود و از خدمات شایسته نیروهای هلال احمر در دهه پایانی ماه صفر قدردانی کرد.

وی نیز با اشاره به حضور پررنگ جمعیت هلال احمر در ایام پایانی ماه صفر، گفت: آرامشی که به موجب فعالیت امدادگران، داوطلبان و جوانان در جامعه و مردم ایجاد می‌شود نوعی اطمینان خاطر برای ما در زمان وقوع بحران است کما این که به طور کلی ما آماده هرگونه همکاری با هلال احمر هستیم.

همچنین دکتر یعقوب سلیمانی دبیر کل جمعیت هلال احمر در این دیدار با اشاره به دستاوردهای داخلی و بین المللی جمعیت هلال احمر، بیان کرد: جمعیت هلال احمر ایران از جمله پنج جمعیت ملی بزرگ و پر مسئولیت در میان جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر در دنیاست.

شایان ذکر است در این دیدار طرح های عملیاتی جمعیت هلال احمر در دهه پایانی ماه صفر توسط دکتر محسن داکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تشریح گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *