شهردار منطقه 8 مشهد مقدس از برگزاری نشست فصلي شوراي اجتماعي محلات منطقه 8  با حضور حداکثری اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت پرشور و با شکوه اعضای شورای اجتماعی محلات این منطقه در فرهنگسرای کودک و آینده بوستان کوهسنگی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، کاظم یزدان مهر با بیان این که در اجرای پروژه های خرد و کلان شهری نقش اصلی را مردم ایفا می کنند، گفت: رویکرد مدیریت شهری در دوره ششم شورای اسلامی شهر اصل مردم محوری در شکل گیری پروژه های عمرانی، زیر ساختی و فرهنگی بوده است به نحوی که اجرای پروژه های باز آفرینی و زود بازده نتیجه تصمیم گیری مستقیم این تشکل اجتماعی فعال می باشد.

وی با اشاره به نقش آفرینی و همراهی بی بدیل شوراهای اجتماعی محلات منطقه 8 در ایجاد پویش ها و برنامه های شهری از تلاش ها و زحمات صورت گرفته با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آورد.

یزدان مهر با تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر تصریح کرد: در این نشست اعضای محترم شورای شهر آقایان حجت الاسلام والمسلمین حسن منصوریان، ایمان فرهمندی، موسی الرضا حاجی بگلو، سید ابراهیم علیزاده، سید حسین علوی مقدم، مجید ظهوریان عسکری و مهدی ناصحی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *