اجلاس ملی خیرین هیئت سراسرکشور با انتشار بیانیه ای و با شعار با کریمان کارها دشوار نیست به کار خود در مشهد پایان داد

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار ، در بخشی از این بیانیه آمده است : از آغازین روزهای ایام پس از شهادت ائمه هدی علیهم السلام،  جریان مبارک هیئت و مجالس حسینی و اهل بیتی، پرچمدار احیای امر اهل‌ بیت علیهم و همواره در خط مقدم یاری رسانی و گسترش فرهنگ ایثار و خیرخواهی با شعار نورانی ” یدالله مع الجماعه” بوده است.

خیرین هیئتی  جریانی دیرپا و تاریخی و همواره در خدمت جامعه ی دینی و اسلامی بوده اند.  امروز نیز همچون همیشه،  این گروه از پیشگامان و طلایه داران، رونق بخشی به مجالس حسینی، دستگیری از محرومان و نیازمندان و رفع گرفتاری و دردهای جامعه هستند.

جامعه خیرین هیئت با تمسک به شعار نورانی “یدالله مع الجماعه” از عموم مردم عزیز و خیرین محترم در سراسر کشور دعوت می نماید تا با پیوستن به “جامعه ی بزرگ خیرین هیئتی” ، رونق بخش مجالس و محافل نورانی و پربرکت حسینی و یاری رسان و مددکارِ نیازمندان و محرومان و دردمندانِ جامعه ی عزیزمان باشند.

در این میان با وجود حضور خالصانه و نیت خیر و بی چشمداشتی خیرین محترم، از مسئولان و دست اندرکاران امر، انتظار می‌رود با در نظر گرفتن توان و بضاعتِ پُربرکت ِ خیرین، با فراهم نمودن تمهیدات و شرایط مناسب و رفع موانع، زمینه حضور و نقش آفرینی هرچه بیشتر خیرین در عرصه های موجود و مورد نیاز را فراهم نمایند.

جامعه ی بزرگ  خیرین هیئت در “اولین اجلاس ملی خیرین هیات” که در جوار نورانی و با برکت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام تشکیل و رسمیت یافته است، ضمن هم افزایی و همگرایی بیشتر، آمادگی کامل خود را در روزهای سخت و غم انگیز مردم مظلوم فلسطین،  برای هرگونه امداد و یاری رسانی و ارسال کمک های لازم به مسلمانان مظلوم غزه اعلام می نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *