مدیر مجموعه تالارهای عمارت سلطانیه گفت: با عنایت به اهمیت تبیین راهبردی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهت ترویج ازدواج آسان، مجموعه عمارت سلطانیه، این موضوع را هدف اصلی خود قرار داده است

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، محسن مرادیان در نشست خبری با اصحاب رسانه که در مجموعه سپاد، برگزار شد، گفت: همچنان که فصلی از طبیعت بهار نام گرفته و سرسبزی و شادابی و نشاط ویژگی بارز آن است. انسان نیز دارای بهاری، که همان دوران جوانی است، دورانی که سرشار از قدرت، نیرو، نشاط و شادابی خواهد بود.

مدیر مجموعه افزود: ازدواج نیز بهاری دارد و آن زمانی است که انسان در اوج بلوغ جسمانی قرار دارد. اگر ازدواج در این دوران انجام گیرد آثار گرانبها و مفیدی را در پی خواهد داشت و محصول چنین ازدواجی فرزندان شاداب و بانشاط خواهد بود.

وی ادامه داد: در سال های گذشته تبلیغات بسیاری برای ترویج ازدواج در بین جوانان صورت گرفته است. تبلیغاتی که جوانان را هدف اصلی خود قرار داده و با ترویج ازدواج آسان سعی بر این داشته که سنت حسنه ازدواج را هر چه بیشتر و بهتر رواج دهد. اما علی رغم تمام تبلیغات ما در سال های گذشته شاهد کاهش آمار ازدواج و افزایش میزان تجرد قطعی در کشور بوده ایم.

مرادیان تاکید کرد: مجموعه تالارهای پذیرانی عمارت سلطانیه توانسته است به برگزاری مراسم ازدواج آسان بصورت اجرایی جامع عمل بپوشاند و تنها تالار عروسی در مشهد است که شعار “مجلس بگیر به شرط اقساط” را جامعه عمل می‌پوشاند. همچنین تنها تالاری در مشهد است که تمام مراسم را به صورت نقد و اقساط بلند مدت بدون سود و کارمزد برگزار می‌نماید.

وی با بیان این که ما چهار تالار هستیم و اگر کسی بخواهد در مرکزیت شهر مراسم خود برگزار نماید، تالار پانته‌آ در خیابان سناباد ۵۲، که تحت مدیریت خودمان است را در اختیار خواهیم گذاشت. هزینه مراسم ازدواج در تالارهای عمارت سلطانیه ۲۶۰ هزار تومان به ازای هر نفر است که ۴۰ درصد نقد و ۶۰ درصد در اقساط تا شش ماه  پرداخت خواهد شد.

مرادیان تصریح کرد: ظرفیت سالن‌های از ۵۰ نفر تا دو هزار نفر است. سالن‌ها دارای ورودی مجزا هستند، لذا با موضوعات مختلف می‌تواند همزمان خدمت رسانی انجام گیرد. عمارت سلطانیه در چهار طبقه احداث شده و دارای دو طبقه پارکینگ اختصاصی است. هر چند خدمات پیرامونی مانند آرایشگاه، مزون، آتلیه و … در خود مجموعه وجود دارد، اما اگر میزبان تمایل به استفاده از خارج مجموعه را داشته باشد، با معرفی بهترین برندها در سطح شهر مشهد، مشاوره و معرفی انجام می‌گیرد.

مدیر عامل عمارت سلطانیه متذکر شد: با تبادلات و تفاهمات انجام شده با برخی نهادها و سازمان‌های سطح شهر و استان، مجموعه تالارهای عمارت سلطانیه میزبان مراسم و ازدواج آسان فرزندان آنها خواهد بود. این در حالی است که برخی از این سازمان‌ها خود دارای امکانات خوبی هستند، اما تمایل به استفاده از خدمات مجموعه سلطانیه دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *