مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با بیان این که، در راستای رفع مشکلات مسکن و اشتغال مدد جویان، گام های موثری برداشته شده است، افزود: تا کنون 51درصد از ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبارات تخصیص داده تسهیلات اشتغال  با همکاری  بانک های ملی، ملت،سپه ، صادرات ،توسعه تعاون ، تجارت و مهر به مددجویان پرداخت شده است .

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، رضا سلم ابادی، مدیر کل کمیته  امداد امام(ره) خراسان رضوی در دیدار با فرماندار نیشابور از تلاش های انجام شده در جذب تسهیلات بانکی اشتغال برای مددجویان این نهاد قدردانی کرد.

سلم آبادی در دیدار با مهدی دونده فرماندار نیشابور، ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار از برنامه های اجرای این نهاد اظهار داشت : برای رفع مشکلات مسکن خانواده های تحت حمایت تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم .

در ادامه فرماندار نیشابور با ابراز رضایت از رئیس و مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور آمادگی خود را برای همکاری هر چه بیشتر با این نهاد اعلام داشت.

در این دیدار ذبیح الله حاجتمند رئیس کمیته امداد امام (ره) نیشابور از خدمات کمیته امداد به نیازمندان در زمینه اشتغال و مسکن گزارشی ارائه داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *