فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف محموله سنگین شیشه توسط مرزبانان هنگ تایباد در نقطه صفر مرزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، سردار سرتیپ دوم پاسدار مجید شجاع فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد قاطع و قانوني با ورود مواد مخدر به کشور مرزبانان هنگ تایباد با اشراف اطلاعاتي و عملیاتی موفق به کشف مقادیر قابل توجی مواد مخدر از نوع شیشه شدند.

سردار شجاع در ادامه تصریح کرد : مرزبانان این فرماندهی مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی دوغارون در حین کنترل خودروهای ورودی به یک دستگاه خودروی تریلی مشکوک و خودروی مورد نظر را مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام مسئول در مرزبانی استان در ادامه تصریح کرد : مرزبانان هنگ تایباد در بازرسی از این خودرو موفق شدند 512 کیلوگرم شیشه و 54 کیلوگرم هروئین را که بطرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف نمایند.

سردار شجاع با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر، عنوان داشت : مرزبانان ضمن توقیف خودرو، مواد مخدر مکشوفه به وزن 566 کیلوگرم را به همراه قاچاقچی مواد مخدر تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پایان از زحمات شبانه روزی مرزبانان بویژه عوامل دخیل در این عملیات قدردانی نمود و عنوان داشت : ورود مواد مخدر بویژه شیشه ضربه ای سخت به جوانان کشور وارد می کند لذا مرزبانان این فرماندهی با تلاش بی وقفه با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد مخدر به خاک کشور مقتدرانه و قاطعانه برخورد می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *