آئین افتتاح سالن مطالعه هشت، نوزدهمین سالن مطالعه خراسان رضوی با هدف تکریم ارباب رجوع با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پاژنگار، آئین افتتاح سالن مطالعه هشت، نوزدهمین سالن مطالعه خراسان رضوی با هدف تکریم ارباب رجوع با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

 

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع) و گرامیداشت روز مرد و مقام پدر، فعالیت رسمی سالن های مطالعه را گامی موثر در بهینه سازی فعالیت های سالن های مطالعه، جلب اعتماد مردم و افزایش سرانه مطالعه در جامعه عنوان کرد.

 

وی با اشاره به روند رو به رشد آغاز فعالیت رسمی سالن های مطالعه در استان خراسان رضوی از ابتدای سال جاری و قرار گرفتن خراسان رضوی به عنوان یکی از استان های پیشتاز کشور در این زمینه گفت: با توجه به درخواست مراجعین و همچنین افزایش تقاضای فضاهای مطالعاتی از سوی مردم، راه اندازی این قبیل سالن های مطالعه  می تواند گامی موثر و مفید در راستای پاسخگویی به نیاز های جامعه باشد.

 

گفتنی است، مجوز سالن مطالعه هشت در مشهد مقدس با مساحت 500 مترمربع  و زیربنای 408 مترمربع با ظرفیت پذیرش 170 نفر ویژه بانوان در خیابان هاشمیه مشهد اهدا شد.

 

شایان ذکر است، با توجه به وضعیت کرونایی در شهرستان مشهد کلیه فعالیت کتابخانه های عمومی، مشارکتی و مستقل و سالنهای مطالعه با 30درصد ظرفیت سالن های مطالعه می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *